Previewable email templates (8.x-4.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Subject
mg: Lohahevitra
