Previewable email templates (8.x-4.0) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Edit
mr: संपादन

en: Back
mr: मागे

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Mail
mr: ईमेल

en: To
mr: प्रति:

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
