Previewable email templates (8.x-4.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Edit
nl: Bewerken

en: Back
nl: Terug

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: View
nl: Weergeven

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Mail
nl: E-mail

en: To
nl: Naar

en: Custom
nl: Aangepast

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: Language code
nl: Taalcode

en: Bcc
nl: BCC

en: @type %title has been deleted.
nl: @type %title is verwijderd.

en: Cc
nl: CC
