Previewable email templates (8.x-4.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: Mail
se: E-boasta
