Previewable email templates (8.x-4.0) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Subject
sk: Predmet

en: Edit
sk: Upraviť

en: Back
sk: Späť

en: Preview
sk: Náhľad

en: View
sk: Zobraziť

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Mail
sk: Pošta

en: Module
sk: Modul

en: To
sk: Komu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Additional options
sk: Dodatočné nastavenia

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: @type %title has been deleted.
sk: @type %title bol vymazaný.

en: The exportable status of the entity.
sk: Stav zverejnenia entity.

en: The name of the providing module if the entity has been defined in code.
sk: Názov poskytujúceho modulu, ak bola entita definovaná v kóde.
