Previewable email templates (8.x-4.0) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Edit
vi: Sửa

en: Back
vi: Trở lại

en: Preview
vi: Xem trước

en: View
vi: Xem

en: User Name
vi: Tên người dùng

en: ID
vi: Mã

en: Mail
vi: Thư

en: To
vi: Đến

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: @type: deleted %title.
vi: @type: đã xóa %title.

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: @type %title has been deleted.
vi: @type %title đã được xóa.

en: Copies
vi: Bản sao
