Previewable email templates (8.x-4.1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Back
ar: رجوع

en: Preview
ar: معاينة

en: View
ar: عرض

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Module
ar: الوحدة

en: To
ar: إلى

en: Custom
ar: مخصص

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: @type %title has been deleted.
ar: تم حذف ال@type‏ %title.

en: UUID
ar: المعرف UUID
