Previewable email templates (8.x-4.1) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Subject
fil: Paksa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Back
fil: Bumalik

en: Preview
fil: Masdan muna

en: View
fil: Tingnan

en: To
fil: Para kay
