Previewable email templates (8.x-4.1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Subject
gu: વિષય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: View
gu: જુઓ

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
