Previewable email templates (8.x-4.1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Subject
he: נושא

en: Edit
he: עריכה

en: Back
he: אחורה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: View
he: צפיה

en: Mail
he: מייל

en: Module
he: מודול

en: To
he: אל

en: Custom
he: מותאם

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Language code
he: קוד השפה

en: @type %title has been deleted.
he: @type %title נמחק.
