Previewable email templates (8.x-4.1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Subject
ja: 件名

en: Edit
ja: 編集

en: Back
ja: 戻る

en: Preview
ja: プレビュー

en: View
ja: ビュー

en: User Name
ja: ユーザー名

en: Mail
ja: メール

en: Module
ja: モジュール

en: To
ja: 宛先

en: Custom
ja: カスタム

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: @type: deleted %title.
ja: @type: %titleが削除されました。

en: Language code
ja: 言語コード

en: @type %title has been deleted.
ja: @type %title が削除されました。

en: Successfully sent email to %recipient
ja: %recipientにメールを送信しました。
