Previewable email templates (8.x-4.1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Subject
jv: Subyek

en: Edit
jv: Sunting

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: View
jv: Tampilan

en: Mail
jv: Surat

en: Module
jv: Modul

en: To
jv: Marang

en: Custom
jv: Kostum

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: @type %title has been deleted.
jv: @type %title uwis dibusak.
