Previewable email templates (8.x-4.1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: View
km: មើល

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: @type %title has been deleted.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​លុប ។
