Previewable email templates (8.x-4.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Language code
ug: تىل كودى
