Previewable email templates (8.x-4.2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Edit
af: Wysig

en: Back
af: Terug

en: Preview
af: Voorskou

en: View
af: Wys

en: Mail
af: E-pos

en: To
af: Aan

en: Language code
af: Taalkode
