Previewable email templates (8.x-4.2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Subject
bs: Naslov

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Preview
bs: Pregled

en: View
bs: Pregled

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: @type %title has been deleted.
bs: @type: %title je obrisan.
