Previewable email templates (8.x-4.2) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Subject
cs: Předmět

en: Edit
cs: Upravit

en: Back
cs: Zpět

en: Preview
cs: Náhled

en: View
cs: Zobrazit

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Mail
cs: E-mail

en: Module
cs: Modul

en: To
cs: Komu

en: Custom
cs: Vlastní

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: @type %title has been deleted.
cs: Příspěvek %title (@type) byl smazán.
