Previewable email templates (8.x-4.2) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Subject
gl: Asunto

en: Edit
gl: Editar

en: Back
gl: Voltar

en: Preview
gl: Vista previa

en: View
gl: Ver

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Mail
gl: Correo-e

en: Module
gl: Módulo

en: To
gl: Para

en: Custom
gl: Personalizado

en: Additional options
gl: Opcións adicionais

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Language code
gl: Código do idioma

en: @type %title has been deleted.
gl: O @type %title foi borrado.
