Previewable email templates (8.x-4.2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Edit
is: Breyta

en: Back
is: Til baka

en: Preview
is: Forskoða

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Mail
is: Póstur

en: Module
is: Eining

en: To
is: Til

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Language code
is: Tungumálskóði
