Previewable email templates (8.x-4.2) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: View
kk: Қарау

en: To
kk: Қайда

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: @type %title has been deleted.
kk: %title @type  жойылды.
