Previewable email templates (8.x-4.2) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: View
ku: پیشاندان

en: To
ku: بۆ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: @type %title has been deleted.
ku: @type %title سڕایەوە.
