Previewable email templates (8.x-4.2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: View
mn: Харах

en: Mail
mn: Шуудан

en: Language code
mn: Хэлний код
