Previewable email templates (8.x-4.2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
