Previewable email templates (8.x-4.2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Subject
nn: Emne

en: Edit
nn: Rediger

en: Back
nn: Attende

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: View
nn: Sjå på

en: To
nn: Til

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Language code
nn: Språkkode
