Previewable email templates (8.x-4.2) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: To
pa: ਵੱਲ
