Previewable email templates (8.x-4.2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Subject
fa: موضوع

en: Edit
fa: تدوین

en: Back
fa: بازگشت

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: هویت

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Module
fa: ماژول

en: To
fa: به

en: Custom
fa: سفارشی

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: Language code
fa: کد زبان
