Previewable email templates (8.x-4.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Subject
ta: பொருள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: View
ta: நோக்குக

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
