Previewable email templates (8.x-4.3) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Subject
hr: Naziv

en: Edit
hr: Uredi

en: Back
hr: Natrag

en: Preview
hr: Pregled

en: View
hr: Pregled

en: Mail
hr: E-pošta

en: Module
hr: Modul

en: To
hr: Za

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: @type %title has been deleted.
hr: @type %title je uklonjen.
