Previewable email templates (8.x-4.3) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
