Previewable email templates (8.x-4.3) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Subject
os: Темæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: View
os: Фенд
