Previewable email templates (8.x-4.3) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Subject
ps: موضوع

en: Edit
ps: سمون

en: Preview
ps: مخليد

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: To
ps: ته

en: Custom
ps: خپلېخوښه
