Previewable email templates (8.x-4.3) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Subject
da: Emne

en: Edit
da: Redigér

en: Back
da: Tilbage

en: Preview
da: Gennemse

en: View
da: Vis

en: Mail
da: E-mail

en: Module
da: Modul

en: To
da: Til

en: Custom
da: Tilpasset

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: @type: deleted %title.
da: @type: %title slettet.

en: Language code
da: Sprogkode

en: @type %title has been deleted.
da: @type %title slettet.

en: Successfully sent email to %recipient
da: E-mail er sendt til %recipient
