Previewable email templates (8.x-4.3) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Back
hu: Vissza

en: Preview
hu: Előnézet

en: View
hu: Megtekintés

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: ID
hu: Azonosító

en: Mail
hu: Levél

en: Module
hu: Modul

en: To
hu: Hova

en: Custom
hu: Egyéni

en: Additional options
hu: További beállítások

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: @type %title has been deleted.
hu: %title @type törlése megtörtént.

en: Successfully sent email to %recipient
hu: Az e-mail sikeresen elkülve a következő címzettnek: %recipient

en: Copies
hu: Másolatok

en: Invalid email address found: %mail.
hu: Érvénytelen e-mail cím: %mail.
