Previewable email templates (8.x-4.3) - en to no translation catalogue (17 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Body
no: Brødtekst

en: Delete
no: Slett

en: Submit
no: Send

en: Subject
no: Emne

en: Edit
no: Rediger

en: Back
no: Tilbake

en: Preview
no: Forhåndsvisning

en: View
no: Vis

en: Mail
no: E-post

en: Module
no: Modul

en: To
no: Til

en: Custom
no: Tilpasset

en: Replacement patterns
no: Erstatningsmønstre

en: @type: deleted %title.
no: @type: %title slettet.

en: Language code
no: Språkkode

en: @type %title has been deleted.
no: @type %title ble slettet.
