Previewable email templates (8.x-4.3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Subject
ur: موضوع

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
