Pets Clinic (1.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
