Pets Clinic (1.0.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
