Pets Clinic (1.0.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
