Pets Clinic (1.0.1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
