Pets Clinic (1.0.2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
