Pets Clinic (1.0.2) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar second
da: Anden sidebar

en: Footer first
da: Sidefod først

en: Footer second
da: Sidefod anden

en: Footer third
da: Sidefod tredje

en: Primary menu
da: Primære menu

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger
