Pets Clinic (1.0.2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
