Pets Clinic (1.0.2) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Footer first
lt: Pirma poraštė

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
