Pets Clinic (1.0.2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Footer first
sk: Prvá pätička

en: Footer second
sk: Druhá pätička

en: Footer third
sk: Tretia pätička

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
