Pets Clinic (1.0.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
