Pets Clinic (1.0.3) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Read More
he: המשך...

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Branding
he: מיתוג

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
