Pets Clinic (1.0.3) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer first
th: ท้ายส่วนแรก

en: Footer second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer third
th: ท้ายส่วนที่สาม

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
