Pets Clinic (1.0.4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
