Pets Clinic (1.0.4) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Primary menu
az: Əsas menyu

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: Submitted by @author_name on @date
az: @author_name tərəfindən @date tarixində təqdim edilmişdir

en: Primary admin actions
az: Əsas admin hərəkətləri
