Pets Clinic (1.0.4) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
